Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Nowy rok szkolny 2022/23

Nowy rok szkolny 2022/23

   Rok szkolny ruszył pełną parą. Nasza szkoła rozpoczęła ten czas niezwykle dynamicznie. Energiczne rozpoczęcie 1 września, a następnie pierwsze zderzenie ze szkolną rzeczywistością, o której tak łatwo było zapomnieć w czasie wakacji. Na szczęście już za progiem czekał na nas weekend, co pozwoliło zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły na krótki oddech przed wielomiesięczną podróżą edukacyjną.

   1 września o godzinie 8.00 spotkały się przedszkolaki, aby uroczyście powitać swoje wychowawczynie oraz dyrekcję. Dla wielu maluchów w tym dniu rozpoczął się etap życia, który będzie trwał przez cały okres dzieciństwa: od przedszkola, poprzez szkołę podstawową, aż po średnią.

   Uczniowie klas I-III przywitali mury szkoły o godzinie 9.00. To był szczególnie ważny dzień dla pierwszoklasistów, którzy z radością, ale też z tremą rozglądali się wokół. Dzieciaki żywiołowo witały się ze sobą, opowiadając wakacyjne przygody. Po oficjalnym rozpoczęciu z uśmiechem na buziach pobiegły do swoich klas.

   Trochę mniej entuzjazmu wykazywali uczniowie klas IV-VIII, którzy zaproszeni zostali na godzinę 10.00. Smętnie wkroczyli na salę gimnastyczną, marząc o jakimś cudzie, aby móc jeszcze trochę zakosztować wakacyjnej wolności. Na szczęście spotkanie z kolegami, koleżankami i wyjątkowymi nauczycielami obudziło w nich chwilowo uśpioną żądzę wiedzy.

   I tak dziarsko rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/23. Wierzymy, że będzie on pełny wspaniałych przygód, sukcesów edukacyjnych i wielu nowych przyjaźni.

   Warto pamiętać, że każda podróż szybciej i łatwiej mija, kiedy przemierzamy ją w zgodzie i wzajemnym szacunku, o czym na pewno nie zapomną światli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

                                                                                                                        I.Ś.

07

WRZ

2022

349

razy

czytano

50/224

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia