Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: ks. Artur Przybyłko, p. Stefan Kubasik, p. Wiesław Ludwikowski, p. Edward Mędrek, p. Włodzimierz Koza, p. Anna Wilczok, p. Iwona Gajos, p. Urszula Łaciak, p. Janina Porc.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem. Były też nagrody i gratulacje za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych, 100% frekwencję, aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim, czytelnictwo oraz promowanie i godne reprezentowanie naszej placówki. Poznaliśmy również tegorocznych stypendystów. Rodzice uczniów wyróżniających się swoją pracą i zaangażowaniem w szkole, otrzymali listy gratulacyjne.

Pani dyrektor Teresa Kubasik i p. wicedyrektor Dorota Sobiegraj podziękowały wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za rok wytężonej pracy, a rodzicom i partnerom szkoły za pomoc i wsparcie w realizacji wielu przedsięwzięć. Życzyły wszystkim zdrowych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 

Marzena Ikrzyńska

28

CZE

2017

622

razy

czytano

126/191

ziaol

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia