Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

ZEBRANIE OGÓLNE Z RODZICAMI

ZEBRANIE OGÓLNE Z RODZICAMI

7 czerwca b. r.  w naszej szkole odbyło się  zebranie ogólne z rodzicami. Zebranie rozpoczęło się prezentacją projektu edukacyjnego „Wolontariat wobec zwierząt”, przygotowanego przez uczennice klasy IIa naszego Gimnazjum. Kolejnym punktem spotkania było zaprezentowanie filmu, zgłoszonego do konkursu ministerialnego  „Aktywni Pozytywni”. Film ten został nagrany, wyreżyserowany i zmontowany przez uczniów naszej szkoły, którzy prężnie działają w ramach naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza.
     Po zakończeniu prezentacji pani dyrektor Teresa Kubasik przedstawiła sprawozdanie z działalności dydaktyczno - wychowawczej oraz opiekuńczej szkoły za rok szkolny 2016/2017 oraz omówiła sprawy różne.
     W związku ze zbliżającymi się wakacjami, pani dyrektor przedstawiła zebranym Apel Burmistrza Łaz dotyczący bezpieczeństwa w czasie wakacji oraz oferty zajęć przygotowane dla uczniów na lipiec i sierpień przez MOK, OSiR, Bibliotekę Publiczną, OPS w Łazach. Pani dyrektor poprosiła rodziców, aby otoczyli swoje pociechy opieką, zadbali o ich wypoczynek i bezpieczeństwo w trakcie wakacji.
       Na zakończenie zebrania pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za bardzo dobrą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości.

                                                                                              Agnieszka Niemczak

 

11

CZE

2017

554

razy

czytano

122/185

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia