Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

SZKOLNY KONKURS TALENTÓW

SZKOLNY KONKURS TALENTÓW

 Talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać. Nie bój się być najlepszym. Wielką odwagą wykazali się uczestnicy IV edycji Szkolnego Konkursu Talentów którzy, pokonując olbrzymią tremę, oczarowali zgromadzoną publiczność swoimi niezwykłymi występami. Czas na Talent Show! Po oficjalnym otwarciu imprezy zrobiło się naprawdę gorąco! Nasi uczniowie wykazali się niezwykłymi umiejętnościami. Popisy akrobatyczne, gimnastyczne i taniec zapierały dech w piersiach. Występy wokalne i instrumentalne wywołały zachwyt wśród widzów wyrażony gromkimi brawami i skandowaniem imion faworytów. Nie obyło się również bez naszych niepowtarzalnych poetów, którzy wzruszająco deklamowali  wiersze. Duża niespodziankę sprawił nam Julian z klasy II b, który w cudowny sposób zaprezentował swoją wiedzę na temat tajemniczego świata węży. Bardzo twardy orzech do zgryzienia miało jury, gdyż wybrać zwycięzców z tak utalentowanej ekipy było niezwykle ciężkim zadaniem. W przerwie na obrady, klasa VI zaprezentowała zgromadzonym film zatytułowany "Dlaczego warto chodzić do naszej szkoły?" Po prostu warto! Po obejrzeniu filmu, jury wróciło z sali obrad aby ogłosić wyniki. Poznajmy zwycięzców!

I miejsce (ex aequo)  - zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Antonina Karbownik (klasa V), Julia Kołodziejczyk (klasa IV), Wojciech Przybylski (klasa IV) oraz zespół akrobatyczny uczennic klasy V w składzie: Natalia Dzbanuch, Aleksandra Molińska, Oliwia Piechowska, Magdalena Tatar.

II miejsce - gimnastyczka Zofia Kała, uczennica klasy III b

III miejsce (ex aequo) - wokalistki klasy II b:  Hanna Zdrzalik i Maria Kubasik

Wyróżnienie - Wojciech Przybylski (klasa IV)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wielkie podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował imprezę oraz dla Rady Rodziców, która ufundowała nagrody dla uczestników.

                                         

                                                                                                           Sylwia Gawor

TALENT SHOW 2017 (Ilość zdjęć w galerii: 78)

31

MAR

2017

571

razy

czytano

125/178

Gawsy

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia