Sport

SPORT NIEGOWONICE

SPORT SZKOLNY

Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercia

Dnia 09.12.2014 r. w hali OSiR  w Zawierciu odbył się czwarty, coroczny Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercia dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorami były szkoły: Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 5. Uczestnicy zawodów reprezentowali wysoki poziom umiejętności, a zawody przebiegały w miłej atmosferze. Reprezentanci naszej szkoły: Anna Gajos, Natalia Bachowska, Franciszek Małysa, Marcel Paliga, Norbert Czapla, Jakub Szymonek. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców.  W kategorii dziewcząt I miejsce wywalczyła uczennica naszej szkoły Anna Gajos, w kategorii chłopców I miejsce zajął  uczeń naszej szkoły Franciszek Małysa. Najbliżej podium uplasował się Marcel Paliga (IV), Norbert Czapla (V), Jakub Szymonek(VI). Zwycięzcy zostali udekorowani medalami, wręczono im puchary i dyplomy. Szkoleniem uczniów naszej reprezentacji zajmuje się nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka badmintona-Bożena Piputa.