Strona główna
piątek 25 września 2020
imieniny obchodzą: Aurelia, Kleofas

Dzień Babci i Dziadka w Ib

 To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile razem z wnukami. 

 

27 stycznia 2015 r. w  klasie I b panowała podniosła atmosfera. Dzieci czekały  na przybycie zaproszonych gości, których serdecznie przywitała Dyrektor Szkoły Teresa Kubasik. Pani Dyrektor w imieniu swoim oraz pracowników i uczniów złożyła Seniorom najlepsze życzenia.

W udekorowanej klasie uczniowie przedstawili swój program artystyczny. Były  wiersze i piosenki. Występy dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami. Dzieci przygotowały również dla Babć i Dziadków upominki – laurki w kształcie serduszka.

Po części oficjalnej nadszedł czas na słodkie co nie co..

Rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek dla zaproszonych gości i dla dzieci.

W sali czuło się wspaniałą atmosferę , śmiech i radość gościły na wszystkich buziach dzieciaków.

 

Serdecznie podziękowania kierujmy pod adresem Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i sprawną organizację tego dnia.  Dziękujemy mamom za przepysznie wypieki.

Dziękujemy też za każde miłe słowo. Wielu z Państwa - Babć i Dziadków, wychodząc z sali, gratulowało występu, zwracając uwagę na to, że dzieci mogły wykazać się swoim talentem a oglądanie wnuków było dla nich ogromną radością. Praca w zgranym zespole, ze zdolnymi, chętnymi do działania dziećmi to sama przyjemność.

 

Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy duuużo zdrowia, radości i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnucząt tak, jak w dniu ich występu. 

 

Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

                                                                                                Wychowawca Mariola Piekara

poprzednia strona|1|2|3|4| z   4następna|ostatnia

Strona główna

Szkoła Podstawowa
im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach
ul. Szkolna 11, 42-454 Niegowonice
tel. sekret. (32) 67 29 526, e-mail: niego@onet.pl

BIP