Strona główna
piątek 23 sierpnia 2019
imieniny obchodzą: Róża

BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I - III

 30 stycznia najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Niegowonicach uczestniczyli w wielkim karnawałowym balu przebierańców, zorganizowanym specjalnie dla nich.

Tradycyjnie wielu uczniów przygotowało na tę okazję wspaniałe przebrania. Każdy mógł choć na chwilę przenieść się w świat fantazji i stać się w tym dniu swoim ulubionym bohaterem, postacią z bajki czy filmu. Pięknie przystrojona sala balowa zapełniła się misiami, kotkami, rusałkami, księżniczkami, wróżkami, czarodziejami, rycerzami, policjantami, strażakami, żołnierzami, piłkarzami, piratami i różnymi dziwadełkami. Niektórzy uczniowie byli nie do poznania w swoich strojach.

Bal rozpoczęły pani dyrektor Teresa Kubasik oraz pani wicedyrektor Dorota Sobiegraj i od razu dały się ponieść w tan wspólnie z uczniami. Udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę i sprawić, że wszystkim dopisywał wyśmienity humor. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, wymyślnych zabawach, poplątanych pląsach i dłuuuuuuugich korowodach. Były kółeczka, niteczki, wężyki, tańce solo, tańce w grupach i tańce w parach. Z głośników płynęły najpopularniejsze muzyczne przeboje. Miały chyba magiczną moc, ponieważ sprawiały, że nogi same rwały się do tańca i nie chciały przestać. Balowicze z uśmiechem na ustach śpiewali teksty muzycznych hitów, skacząc i klaszcząc przy tym z radości. W czasie przerwy w zabawie dzieci mogły chwilkę odsapnąć i skosztować słodkości, przygotowanych przez rodziców.

Tegoroczny bal udał się wspaniale. To była zabawa na 102!!!

 

Wychowawczynie klas I – III

poprzednia strona|1|2|3|4|5| z   6następna|ostatnia

Strona główna

Szkoła Podstawowa
im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach
ul. Szkolna 11, 42-454 Niegowonice
tel. sekret. (32) 67 29 526, e-mail: niego@onet.pl

BIP