Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Rada Rodziców

Ogłoszenia dla rodziców

Informacje

Szanowni Państwo,

dziękując za wpłaty realizowane w I półroczu pragniemy przypomnieć, ze szczegółowe rozliczenie naszych wpływów, wydatków oraz biezacy stan srodków finansowych przedstawiamy zawsze na zebraniach w szkole. Ponadto, zawsze istnieje mozliwosc zapoznania sie z prowadzona przez nas ksiązką przychodow i wydatków.

Miło nam poinformować, ze w I pólroczu zrealizowalismy m.in. zakupy zestawu mikrofonow bezprzewodowych, zestaw do naglosnienia, ksiazki i dyplomy na slubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, slodycze na Mikołaja. Finansujemy wyjazdy uczniów na konkurysy (poetyckie, matematyczne). Dzieki wplatom rodziców doposazylismy sale przedszkolne o projektory, wczesniej staraniem Dyrekcji zainwestowano w tablice multimedialne - równiez w przedszkolu. Jak co roku przeznaczylismy czesc funduszy Rady rodziców na zabawki do każdej z grup.

Przy okazji Światecznych Jaselek i Swiatelka Betlemskiego zorganizowalismy rowniez Kiermasz swiateczny. Rada rodzicow ufundowala nagrody dla Uczniow wyroznionych w konkursie na Choinke Bozonarodzeniowa. Pragniemy jeszcze raz podziekowac za tak serdeczny udzial w tym kiermaszu. Zysk ze sprzedazy choinek wyniosl bowiem 696 zl, zas zysk ze sprzedazy ciast na kiermaszu  413,50 zl, zbiorka do puszki - 140 zl.

Na koniec I polrocza na koncie Rady rodzicow bylo: 3 698,40 zl, zas w gotowce 2487,72 zl.

Przewodniczaca RR. 

30

LIS

-1

201

razy

czytano

radaro

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia