Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Świetlica

Z życia świetlicy

NASZA ŚWIETLICA

 

Świetlica szkolna to miejsce w naszej szkole, gdzie uczniowie miło i przyjemnie spędzają czas, nie tylko przed, po lekcjach i podczas przerw lekcyjnych.

Wszystko za sprawą wielkiej metamorfozy, którą zapoczątkowaliśmy w naszej szkole.

Zmiany zaczęły się od wymiany mebli.

Pozyskanie dodatkowych środków umożliwiło nam zakup rolet przeciwsłonecznych oraz firan, które wpłynęły nie tylko na estetykę, ale i komfort, podczas słonecznych dni.

Kolejnym krokiem było zamontowanie sucho-ścieralnej tablicy, wymiana blatów na stolikach oraz przygotowanie stanowisk komputerowych, na początku tego roku szkolnego.

Prawdziwym gwoździem programu okazała się jednak możliwość doposażenia naszej świetlicy przez Urząd Miejski w Łazach na kwotę 10 000 złotych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, zakupione zostały między innymi: stół do piłkarzyków, cymbergaj, dywany, pufy do kącika, klocki różnego rodzaju oraz gry i zabawy wpływające na wielostronny rozwój naszych uczniów.

Nasza świetlica, to nie tylko wspaniałe miejsce do zabawy, lecz również punkt, w którym uczniowie mają możliwość nauki, odrabiania lekcji, skorzystania z pomocy wykwalifikowanych nauczycieli, uczęszczania na zajęcia dodatkowe tj.: koło orgiami, szachowe czy komputerowe oraz rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

 

Jako nauczyciel odpowiedzialny za organizację świetlicy, pragnę podziękować moim koleżankom i wszystkim innym, którzy przyczynili się do stworzenia warunków, które sprawiają, że nasi uczniowie czują się u nas „jak w domu”.

 

 

Bożena Blicharz

 

 

20

MAR

2015

57

razy

czytano

DAGA40

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia