Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Informator

Osiągnięcia

STYPENDIA II PÓŁROCZE

STYPENDIA II PÓŁROCZE

 

 

Lista uczniów, którym przyznano stypendia naukowe i sportowe
w II półroczu
w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

 

STYPENDIA NAUKOWE

1.  Iga Ludwikowska              -           kl. IV S.P.      

2. Maciej Kała                        -           kl. IV S.P.      

3. Katarzyna Mencel              -           kl. Va S.P.     

4. Kacper Pacholczak             -           kl. Va  S.P.    

5. Aleksander Kocyba            -           kl. Vb S.P.                

6. Julia Stachowicz                 -           kl. Vb S.P.                 .

7. Klaudiusz Walnik               -           kl. VI  S.P.                

8. Izabela Kubasik                  -           kl. VI  S.P.    

9. Krzysztof Ból                     -           kl. III Gim.                

10. Katarzyna Kańtoch          -           kl. III Gim.                

11. Marcelina Borowiec         -           kl. III Gim.                

12. Kornelia Chamera            -           kl. III Gim.                

 

STYPENDIA  SPORTOWE

1. Jakub Szymonek                -           kl. IV S.P.                 

2. Anna Gajos                        -           kl. Va S.P.                 

3. Natalia Bachowska            -           kl. Va S.P.                

4. Kacper Firek                      -           kl. Va S.P.                

5. Dawid Cieślak                    -           kl. Va  S.P.                

6. Franciszek Małysa             -           kl. Vb S.P.                 

7. Mateusz Cieślik                  -           kl. Vb S.P.                 

8. Hubert Kozicki                   -           kl. Vb  S.P.     .

9. Kacper Duraj                      -           kl. Vb  S.P.     .

10. Jakub Szabla                     -           kl. VI  S.P.    

11. Norbert Ślęzak                  -           kl. VI  S.P.    

12. Julia Butkiewicz               -           kl. VI  S.P.                

13. Wiktoria Kondracka         -           kl. I Gim.                   

14. Wiktoria Ziaja                  -           kl. I Gim.                   

15. Katarzyna Bałcyrzak        -           kl. I Gim.       

16. Patrycja Namysł               -           kl. II Gim.      

17. Karolina Kozlovski          -           II Gim.                      

18. Paulina Bukowiec            -           II Gim.            .

19. Natalia Oliwa                   -           II Gim.                      

20. Karolina Detko                 -           II Gim.           

21. Joanna Tomasik                -           II Gim.           

22. Patrycja Gotfryd               -           II Gim.                      

23. Łukasz Skrzek                  -           II Gim.                      

24. Katarzyna Kańtoch           -           III Gim.         

25. Błażej Wrześniak              -           III Gim.         

 

26

CZE

2014

21

razy

czytano

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia