Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Rada Rodziców

Ogłoszenia dla rodziców

Chcemy utworzyć pracownię językową

Chcemy utworzyć pracownię językową

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców od wielu lat podejmują działania mające na celu podniesienie zarówno warunków jak i poziomu nauczania dzieci i młodzieży naszej szkoły i przedszkola. Wiele udało nam się już wspólnie zrobić, dzięki Waszej pomocy, wsparciu lokalnych sponsorów jak również Urzędu Miasta i Gminy Łazy (np. termomodernizacja, odnowa korytarzy, wymiana co, wyposażenie szatni w szafki indywidualne, utworzenie pracowni artystycznej i wiele innych).

Aktualnie działania Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców skupiają się na utworzeniu pracowni do nauki języków obcych. Utworzenie pracowni językowej wymaga kompleksowego odnowienia jednej z sal lekcyjnych, począwszy od renowacji podłogi, zmiany oświetlenia, poprzez wyposażenie w meble oraz przyrządy dydaktyczne. Naszym celem jest umożliwienie naszym dzieciom, poprzez właściwe przygotowanie merytoryczne, dostępu do najlepszych szkół średnich. Jednym z etapów do osiągnięcia tego celu jest utworzenie pracowni językowej.

W dzisiejszym społeczeństwie wczesne podjęcie na właściwym poziomie nauczania języków obcych jest jednym z elementarnych czynników niezbędnych do właściwego kontynuowania nauki i funkcjonowania we współczesnym świecie. Chcemy, aby nasi absolwenci mogli uzyskiwać wysokie oceny z nauki języków obcych i mogli bez kompleksów startować w konkursach językowych.

W celu utworzenia pracowni językowej zrobiliśmy wstępne rozpoznanie rynku firm, oferujących kompleksowe wyposażenie w pomoce naukowe. Aktualnie pozyskujemy sponsorów, którzy wsparliby naszą inicjatywę. Ponadto, zysk z organizowanego w czerwcu festynu rodzinnego planujemy przeznaczyć właśnie na utworzenie takiej pracowni.

DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WSPARCIE I POMOC, RÓWNIEŻ PRZY ORGANIZACJI FESTYNU, ZA WSZELKIE CIASTA I FANTY, KTÓRYCH SPRZEDAŻ ZAWSZE STANOWI ISTOTNĄ POZYCJĘ ZYSKU Z IMPREZY.

                                       Rada Rodziców

 

 

 

 

 

05

CZE

2013

77

razy

czytano

radaro

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia