Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Klasy I-III

"Baśń o chłopcu, który strach pokonał"

"Baśń o chłopcu, który strach pokonał"

29 marca 2022 r. zaproszono uczniów naszej szkoły na przepiękny spektakl w wykonaniu Piotra Ślęzaka - ALPMIM Interwencja Artystyczna pt: "Baśń o chłopcu, który strach pokonał" .

Speltakl to „Opowieść o nadwornym pastuszku, który w obawie przed zmianami nigdy nie opuścił miejsc, które zna od zawsze. Pewnego dnia musi się to zmienić. Na skutek niefortunnych wydarzeń wiedźma Bielmo rzuca czar na Słoneczne Królestwo i zamienna je w kamienną pustynię. Spośród ludzi przemienionych w kamienie ocaleje tylko Julianek. Miłość, tęsknota i nie godzenie się z sytuacją zmuszają go do udania się do wiedźmy, by zdobyć antidotum.

To niebezpieczna wyprawa, ale pełna przygód, napięcia, smutku i radości okraszona magią, światłem, dźwiękiem i dymem. Historia opowiedziana w formie teatru lalki. Trzymająca w napięciu, intrygująca z częstymi zwrotami akcji.” https://www.facebook.com/Alpmim-Interwencja-Artystyczna-146077935568158/

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem obejrzeli spektakl, który miał przesłanie terapeutyczne. Dzieci wyszły z sali pełne emocji co przelały na kartki rysując piękne ilustracje.

 

Wychowawczynie klas 1-3

30

MAR

2022

167

razy

czytano

Wychowawcy1_3

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia