Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Klasy I-III

WYCIECZKA DO TEATRU

WYCIECZKA DO TEATRU

 30 października uczniowie klasy 2a i 3 wybrali się na wycieczkę do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na przedstawienie „Zorro”. Głównym bohaterem spektaklu była kultowa postać z książek, filmów i seriali, czyli człowiek w czarnej masce.

Historia Zorro przenosi odbiorców do rozpalonego słońcem Meksyku, gdzie młody Diego di Ahuilera wraca po latach nauki do rodzinnego domu. Tam dowiaduje się o okrutnych rządach Gubernatora. Spotyka ludzi, którzy udręczeni czekają na swojego wybawcę. Nagle zjawia się ON, zamaskowany bohater, czarny lis pomagający innym w potrzebie. Wraz z Don Diego di Ahuilera zwanym El Zorro widzowie przeżywają emocjonujące przygody i obserwują losy bohatera ze szpadą i ujmującym uśmiechem, który jest przystojny i szarmancki dla kobiet, lojalny wobec przyjaciół i srogi dla wrogów. Na deskach będzińskiego teatru przeplatają się miłość i zdrada, przyjaźń i nienawiść, odwaga i lęk, poświęcenie i obojętność, śmiech i wzruszenie, a to wszystko przy szalonych i temperamentnych rytmach flamenco. Pełnowymiarowa obsada, popisy fechtunku, kostiumy i scenografia inspirowana meksykańską sztuką składają się na doskonały spektakl dla widza w każdym wieku.  

Uczniowie obejrzeli przedstawienie z wielkim zainteresowaniem. Przekonali się też, że dobro zawsze zwycięża, a współczesnym Zorro może być każdy!

03

LIS

2019

49

razy

czytano

drawio

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia