Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Klasy I-III

Rodzinny podwieczorek

Rodzinny podwieczorek

 W chwili obecnej dzieci i ich rodzice spędzają ze sobą zbyt mało czasu. "Rodzinny podwieczorek" to propozycja wzajemnej integracji rodziny oraz wzmocnienie więzi emocjonalnej między dziećmi i ich rodzicami. To czas na: miłe słowa, na chwile wzruszeń oraz wspólną radosną zabawę. Dzieci z  klasy pierwszej na lekcji rozmawiały na temat kontynuowania tej tradycji w swoich domach. Podawały sposoby przygotowania podwieczorku. Jedną z propozycji było podanie wcześniej upieczonych ciasteczek lub wspólne przygotowanie soku owocowego. Po drugim śniadaniu przystąpiliśmy do przygotowania pysznego soku z owoców. Nie zapomnieliśmy o estetycznym podaniu napoju. Ozdobiliśmy kubeczki cukrową obwolutą. Sokowirówka szybko wycisnęła sok z jabłek , pomarańczy i gruszek przyniesionych przez dzieci. Jeszcze kolorowa rurka i gotowe. Ach … jaki ten sok był dobry. Pycha! Wszystkie dzieci wypiły ze smakiem prosząc o dokładkę. Obiecały, że na rodzinny podwieczorek zrobią taki sam. SMACZNEGO!

PAMIĘTAJCIE!

Soki i nektary to zdrowe i naturalne produkty, które powinny na stałe zagościć w naszym codziennym menu. Są źródłem cennych dla zdrowia witamin, składników mineralnych i błonnika.

Wszystkie soki 100% są wartościowe, przy czym w zależności od owoców, z których są otrzymane zawierają nieco inne ilości poszczególnych witamin, składników mineralnych i innych substancji bioaktywnych. Dlatego należy pić soki o różnych smakach. W ten sposób dostarczymy sobie największej gamy wartości odżywczych.  

25

LUT

2018

89

razy

czytano

Piema

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia