Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Klasy I-III

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III A

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III A

Kochana Babciu! Kochany dziadku!
Jak można pomieścić w sobie,
tyle troski, ciepła i miłości?
Jak można podarować innym
tyle uśmiechu, dobroci i radości?
Jak można zdobyć zdolność, by w trudnych chwilach nieść pociechę?
Jak można stać się jak Wy, cudownym człowiekiem?

 

Są takie dwa dni w roku, kiedy pomimo zimowej aury każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

22 stycznia uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią zorganizowali z okazji Dnia Babci i Dziadka wielką uroczystość. Przygotowali niepowtarzalny program artystyczny i zaprosili oczywiście swoje Babcie i Dziadków.

W tym dniu wszystkie dzieci przyszły do szkoły odświętnie ubrane i od samego rana niecierpliwie czekały na wizytę zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, ciepło witając szacownych zebranych. Potem uczniowie przedstawili teatrzyk, recytowali wiersze, grali, tańczyli i śpiewali piosenki, przygotowane specjalnie na tę okazję. Mali artyści byli bardzo przejęci swoją rolą. Pragnęli zaprezentować się jak najlepiej i w ten sposób podziękować Babciom i Dziadkom za ich ciepło, dobroć i miłość, okazywaną każdego dnia. 

Czcigodni goście z dumą podziwiali talenty artystyczne swoich wnucząt i ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Łzami w oczach, uśmiechem na twarzach i głośnymi brawami Babcie i Dziadkowie wyrazili swój zachwyt zaprezentowanym przez dzieci przedstawieniem. 

Na zakończenie oficjalnej części uroczystości, pani dyrektor, pani wicedyrektor oraz wychowawczyni złożyły zaproszonym gościom najserdeczniejsze życzenia, a dzieci obdarowały swoje kochane Babcie i ukochanych Dziadków pięknymi laurkami w kształcie serduszek. Uściskom i całusom nie było końca.

W drugiej części spotkania wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na wspaniały poczęstunek, przygotowany przez mamy trzecioklasistów. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Wychowawczyni dziękuje za słowa uznania kierowane pod swoim i dzieci adresem za pracę włożoną w przygotowanie uroczystości. Jednocześnie pragnie gorąco podziękować Rodzicom swoich uczniów za ogromne zaangażowanie w zorganizowanie klasowej imprezy. 

10

LUT

2018

37

razy

czytano

drawio

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia