Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Klasy I-III

Pierwszaki w szkolnej bibliotece.

Pierwszaki w szkolnej bibliotece.

 24 października uczniowie klasy 1 wybrali się z wizytą do Szkolnej Biblioteki. Przywitała ich Pani Bibliotekarka Monika Szubert. Uczniowie zajęli miejsca przy stoliku, na którym rozłożone zostały książeczki dla dzieci. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami , ale  dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek w naszej bibliotece.

Pani Monika przygotowała dla nowych czytelników wiele niespodzianek. Pierwszą było rozwiązanie kilku zagadek związanych z biblioteką i książkami. Bardzo ważnym momentem było ustalenie jak należy traktować książki, zwłaszcza te pożyczone z biblioteki?

Wiele radości wywołało szukanie elementów puzzli ukrytych w różnych częściach biblioteki a potem ułożenie z nich hasła: „ Biblioteka szkolna bawi i uczy”.

Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci przekazały pani bibliotekarce upominek z podziękowaniem za oprowadzenie po świecie książki.

Każdy uczeń wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do niej,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

 

29

PAŹ

2017

91

razy

czytano

Piema

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia