Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Religia i aktualności

OLIMPIADA WIEDZY BIBLIJNEJ

OLIMPIADA WIEDZY BIBLIJNEJ

    Xvi Wojewódzki Konkurs BiblijnY

dla gimnazjów 
Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha".
(1 Kor 2, 10) 

         Dnia 9 marca 2017 r. w  Zespole Szkół nr 2 w Niegowonicach odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny - etap rejonowy. Jak co roku, w zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 1  Łazach wraz z opiekunem księdzem Danielem Taraskiem, z Zespołu Szkół nr 3 w Chruszczobrodzie wraz z opiekunem panią Iwoną Banasiak. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów z klasy II a i III gimnazjum: Martyna Lekston, Julia Stachowicz, Izabela Kubasik i Klaudiusz Walnik. 
Na nasze zaproszenie odpowiedział również dziekan dekanatu św. Franciszka z Asyżu ksiądz Bronisław Waksmundzki oraz wicedziekan, proboszcz naszej parafii ksiądz Artur Przybyłko, który jak zawsze duchowo wspierał naszych uczestników.
Punktualnie o godzinie 9.00 pani dyrektor Teresa Kubasik powitała wszystkich przybyłych i  rozpoczęła XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny. Przewodniczącą komisji konkursowej była pani Grażyna Bugaj - bibliotekarka z Biblioteki Publicznej oraz katechetka pani Ewa Przybyła.
Gimnazjaliści zmagali się z  trudnymi  Listami św. Pawła do Koryntian. Celem konkursu było między innymi: poznanie treści Pierwszego i Drugiego Listu do Koryntian, ukazanie wartości Pisma Świętego w życiu chrześcijanina, pogłębienie wiedzy i wiary oraz kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o poznane Słowo Boże. Po długich  zmaganiach uczestnicy udali się na słodki poczęstunek a komisja przystąpiła do sprawdzania prac. Najlepszą  okazała się uczennica z naszej szkoły Izabela Kubasik. II miejsce zajął Klaudiusz Walnik, również uczeń naszej szkoły a III miejsce zajął uczeń z Zespołu Szkół nr 3 w Chruszczobrodzie. 
Bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom  za olbrzymi wkład pracy, włożony w  przygotowanie się do XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

Zapraszamy znów za rok.

                                                                Koordynator dekanalnych konkursów biblijnych

                                                                                                   Dorota Sobiegraj

 

13

MAR

2017

229

razy

czytano

Sobdo

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia