Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Dzień Otwarty

   16 kwietnia 2024 r. w ramach Dnia Otwartego uczniowie i nauczyciele naszej szkoły gościli dzieci z oddziału przedszkolnego oraz rodziców i dziadków. O godz. 16.30 goście zostali powitani przez dyrekcję, a naste[nie zaproszeni do sal lekcyjnych, w których czekały przygotowane atrakcje. Uczniowie klas I – III przygotowali doświadczenia przyrodnicze, zagadki matematyczne, kącik plastyczny, w którym rodzice wspólnie z dziećmi mogli namalować kwietną łąkę na wieeeelkim płótnie. Odbyło się również krótkie spotkanie autorskie z uczniami, którzy napisali swoje własne książki. Młodzi artyści śpiewali piosenki, recytowali wiersze i lepili z masy solnej. Przyszli pierwszoklasiści mieli możliwość pobawić się photonami i tabletami w ramach kursu programowania. Dla każdego przygotowaliśmy coś miłego.

   Amatorzy sportu mogli wziąć udział w wieloboju sprawnościowym pod hasłem W zdrowym ciele – zdrowy duch. Była to sportowa rywalizacja w duchu fair play, ale przede wszystkim dobra zabawa. Przyszli uczniowie wraz z rodzicami mieli możliwość zwiedzić szkołę, poznać pracownie przedmiotowe, w których odbywają się codzienne zajęcia, bibliotekę, salę psychologiczno – pedagogiczną, świetlicę, gabinet logopedy, salę gimnastyczną, pracownię językową, chemiczną, informatyczną. Na sali gimnastycznej uczennice klasy III poprowadziły pokazowy trening taekwondo. Chłopcy zaprezentowali swoje umiejętności na torze piłkarskim, a uczennice klas V i VI zaprosiły do wspólnej gry w piłkę siatkową. Na przedszkolaki czekały różne wyzwania sportowe w formie sportowych gier i zabaw. Dla dzieci przygotowano również drobne upominki w postaci broszur ekologicznych, balonów i lizaków. Tego dnia nasi goście przekonali się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też dobra zabawa. Dzień Otwarty przygotowany został przy aktywnym współudziale nauczycieli, uczniów szkoły oraz pracowników obsługi.

   Rodzicom, uczniom i przedszkolakom dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Z całego serca zapraszamy na Dzień Otwarty w przyszłym roku!


 

02

MAJ

2024

91

razy

czytano

7/244

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia