Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Dzień Chłopca

   Dzień Chłopca to taki nietypowy czas, kiedy dziewczynki mogą w niecodzienny sposób zadbać o swoich kolegów. Chłopcy czekają na ten dzień, wypełniony różnymi przyjemnościami: drobnymi podarunkami, życzliwymi gestami, zwolnieniem z pytania na lekcjach, słodkimi niespodziankami i in. Nie inaczej było w piątek, 30 września, w naszej szkole. Samorząd Uczniowski zrobił wszystko, aby nasi panowie poczuli się wyjątkowo. 

   Zostały zorganizowane trzy spotkania, na które zaproszono uczniów różnych klas: najpierw klasy I- III, później IV-VI, by na końcu mogła bawić się młodzież z klas VII-VIII. 

   Podczas tych spotkań Samorząd Uczniowski zaproponował wiele niespodzianek: grę "Milionerzy", rozgrywkę "Jaka to melodia?", wykonywanie portretów swoich koleżanek, a także - wyczekana przez wszystkich- "Randka w ciemno". Śmiechu i zabawy było co niemiara. Samorząd nie zapomniał o drobnych podarunkach dla chłopców, biorących udział w konkurencjach.

   Warto podkreślić, że wszystko przygotowali i przeprowadzili uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego, dla których był to chrzest bojowy, ponieważ to pierwsza aktywność w tym roku, zorganizowana przez nowy skład Samorządu.

   Uczniom z SU należą się gratulacje za sprawnie i ciekawie przeprowadzoną imprezę, a wszystkim uczestnikom podziękowania za aktywny i kulturalny udział. 

                                                                                             I.Ś.

 

 

01

PAŹ

2022

293

razy

czytano

36/215

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia