Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Zajęcia profilaktyczne

Zajęcia profilaktyczne

  Czy warto w życiu realizować swoje marzenia? Co powinno być dla każdego największą wartością? Jak poradzić sobie z trudnościami? Do kogo biec po pomoc, kiedy jest źle? Na te i inne pytania udzielił uczniom odpowiedzi pan Piotr Ślęzak z agencji artystycznej ALPMIM, zajmującej się m.in. profilaktyką uzależnień, profilaktyką przemocy i propagowaniem wiedzy dotyczącej inteligencji emocjonalnej. Pan Piotr przeprowadził zajęcia we wszystkich klasach, dzieląc uczniów na trzy grupy wiekowe: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

  Podczas spotkania opowiedział o swojej pasji do teatru i działań artystycznych wykonywanych na ulicach dużych miast jako żywy posąg. Na potwierdzenie tych słów na naszych oczach dokonała się niezwykła przemiana: pan Piotr zamienił się w miedzianą rzeźbę. Pomalował twarz specjalnymi farbami, założył kostium, a w międzyczasie cały czas opowiadał o swojej działalności i wielu trudnościach, które musiał pokonać, aby móc ją realizować.

  Słuchacze mieli okazję zobaczyć przepiękne zdjęcia z wędrówek górskich, mogli zadawać pytania oraz dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

  To były niezwykłe spotkania, wypełnione atmosferą skupienia i fascynacji. Każdy mógł zaczerpnąć z nich coś dla siebie: źródło inspiracji, dobrą radę lub podziw dla kunsztu aktorskiego. Pana Piotra Ślęzaka w nasze skromne progi z całego serca zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że nie odrzuci zaproszenia :-)

                                                                                               I.Ś.

03

KWI

2022

324

razy

czytano

84/248

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia