Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Witamy w murach szkoły

Witamy w murach szkoły

   W środę 1 września wszyscy uczniowie przybyli w wyznaczonych dla siebie godzinach do szkoły. Przywitali ich tutaj wychowawcy na czele z p. Dyrektor Teresą Kubasik oraz p. Dorotą Sobiegraj. Po krótkim powitaniu i przedstawieniu nowych nauczycieli klasy udały się do swoich pracowni, w których uczniowie spotkali się z wychowawcami.

  Każdy początek roku szkolnego niesie ze sobą nadzieję na odkrywanie nieznanych zakamarków wiedzy, pobudzanie wyobraźni oraz szeroko pojęty rozwój. Ale jednocześnie przynosi niepewność związaną z perspektywą wielu miesięcy pracy, trudności do pokonania oraz ewentualnych problemów. Dodatkowo nad obecnym rokiem szkolnym wciąż krąży widmo pracy zdalnej, izolacji i kłopotów zdrowotnych. To wszystko sprawia, że choć cieszymy się z możliwości wspólnej nauki i rozwijania pasji, to jednak wkraczamy w nowy rok szkolny z maleńką dozą niepewności, jak potoczą się kolejne miesiące.

  Nie bądźmy jednak pesymistami, bo jak powiedział Stanisław Lem: „Bądź dobrej myśli, bo po co być złej?” Kierując się tym przesłaniem, w nowy rok szkolny wkraczamy z błyskiem w oku i przekonaniem, że najbliższe miesiące przyniosą nam wiele ciekawych możliwości i niezapomnianych chwil, które z rozrzewnieniem będziemy wspominać w przyszłości

                                                                                                          I.Ś

 

07

WRZ

2021

398

razy

czytano

49/191

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia