Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

 

      Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto w każdej szkole. To czas, kiedy nauczyciele, pracownicy administracji i  obsługi mogą cieszyć się zawodem, który wykonują, bo przecież praca z dziećmi, niesienie kaganka oświaty i wychowywanie nowego pokolenia to wartości najwyższe!

      W szkole w Niegowonicach te radosne chwile uczczono tradycyjną akademią, na którą przyszli pracownicy szkoły i uczniowie. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy VA we współpracy z uczennicami klasy VII. Na scenie pojawiły się szkolne ziółka, które opowiedziały o swoich wymaganiach koniecznych do prawidłowego wzrostu i rozwoju. I tak mogliśmy zapoznać się z unikatowymi odmianami ziółek: boligłówką, zapominajkiem pospolitym, ściągaczem i ziewaczkiem.

      Po stworzeniu zielnika na sali pojawili się przedstawiciele firmy produkującej różne pomoce dydaktyczne. W czasach wzmożonej aktywności psychoruchowej uczniów dodatkowe wsparcie w postaci oryginalnych pomocy jest konieczne. W to nie wątpią nawet najbardziej doświadczeni pedagodzy. Dlatego oferta firmy spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony grona pedagogicznego. Przedstawiciele mieli pełne ręce roboty przy prezentowaniu kolejnych, wymyślnych gadżetów wspomagających proces edukacyjny. Nauczycieli nie odstraszyły nawet stosunkowo wysokie ceny proponowanych produktów. Wszystko sprzedało się od ręki. Dodatkowe zamówienia mogą być realizowane za pośrednictwem goszczonych przedstawicieli handlowych.

     Uroczystość zakończyła przemówieniem pani Dyrektor Teresa Kubasik, która odczytała list Burmistrza Łaz oraz wyczytała najlepszych pracowników, wyróżniających się w ubiegłym roku szkolnym wzorową postawą, pracowitością oraz wyjątkową pasją i zaangażowaniem. Wszyscy oni otrzymali stosowne nagrody.

     WIELKIE GRATULACJE dla zasłużonych w tej trudnej walce o kształtowanie serc, sumień i umysłów młodych ludzi!

                                                                                                                  I.Ś.

22

PAŹ

2019

392

razy

czytano

95/206

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia