Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

KARTKA BOŻONARODZENIOWA DLA HOSPICJUM CORDIS W KATOWICACH

KARTKA BOŻONARODZENIOWA DLA HOSPICJUM CORDIS W KATOWICACH

 5 grudnia zakończyła się szkolna akcja charytatywna „Kartka bożonarodzeniowa dla Hospicjum Cordis w Katowicach”. Akcja już na stałe zagościła w kalendarzu szkoły, nasza współpraca trwa bowiem nieprzerwanie od 18 lat. Mimo, że do świąt jeszcze daleko, to w szkole królowały choinki, bałwanki, reniferki, gwiazdki i inne bożonarodzeniowe symbole, a klasy mieniły się różnokolorowym brokatem. 

Kartki bożonarodzeniowe wykonywali uczniowie Szkoły Podstawowej, Rodzice i nauczyciele. Do akcji włączyły się także przedszkolaki z naszego przedszkola. Pani Anna Wilczok – kierownik Filii Biblioteki Publicznej nr 1 zorganizowała warsztaty plastyczne, podczas których nasi uczniowie wraz z rodzicami również wykonywali świąteczne kartki.

Wszystkie kartki zostały opatrzone maleńkim napisem „Dar serca od uczniów i nauczycieli z Niegowonic dla Hospicjum Cordis w Katowicach”. Każdy, kto kupi naszą kartkę świąteczną, będzie mógł dowiedzieć się kim są jej autorzy.

Po raz kolejny udało nam się zebrać okrągły 1000 najpiękniejszych na świecie kartek świątecznych. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby podopiecznych hospicjum.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej, z serca płynącej akcji, doceniając jednocześnie wkład włożony w przygotowanie tylu wspaniałych kartek. 

                                                                                    Wioletta Dratwa

 

Bonus !!!

Czy wiecie ile bloków technicznych trzeba zużyć do zrobienia tysiąca kartek świątecznych, przy założeniu, że przeciętny blok ma dziesięć kart, a z jednej karty możemy zrobić dwie kartki świąteczne.

            Pierwszy uczeń, który zgłosi się do swojego nauczyciela matematyki z prawidłową odpowiedzią na to zadanie, zostanie oczywiście nagrodzony. 

13

GRU

2018

430

razy

czytano

90/189

drawio

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia