Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019

 „Kto nigdy uczniem nie był, ten mistrzem nie będzie”

„Rok szkolny ma to do siebie, że pędzi korytarzem czasu, gubiąc po drodze kartkówki, nutki, ułamki, komórki, słówka z angielskiego, niemieckiego. Zmieniamy klasy, podręczniki, programy, ktoś reformuje naszą drogę, a my witamy jesień... tak bardzo szkolną porę roku…”

            I my, cała społeczność Szkoły Podstawowej w Niegowonicach, 3 września 2018 r. uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

Zarówno w przedszkolu jak i w szkole inauguracji dokonała dyrektor szkoły Teresa Kubasik. W swoim wystąpieniu serdecznie powitała zaproszonych gości, pracowników szkoły,  uczniów i ich rodziców. Pani dyrektor szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole oraz do ich rodziców. Odczytała list Burmistrza Łaz, a także przypomniała zasady bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Dyrektor w swoim przemówieniu zaakcentowała też, że wrzesień to miesiąc ważny nie tylko z racji rozpoczęcia roku szkolnego. To również historyczna data, która na stałe zapisała się w pamięci Polaków. Życzyła wszystkim uczniom osiągnięcia sukcesów na miarę ich możliwości  i dobrego samopoczucia w szkole, rodzicom bardzo dobrej owocnej współpracy, a nauczycielom cierpliwości, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Marzena Ikrzyńska

10

WRZ

2018

427

razy

czytano

88/178

Ikjma

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia