Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

WARZYWNIAK

 W dniu 15.05.2017r. odbyło się zebranie rodziców z wychowawcami klas.  Spotkanie to zostało poprzedzone przedstawieniem profilaktycznym naszych gimnazjalistów pt.: „Warzywniak”. Wcześniej „Warzywniak” prezentowany był dla uczniów naszej szkoły i spotkał się z bardzo dużym aplauzem, dlatego również chcieliśmy, aby rodzice mieli możliwość obejrzenia go.

Uczniowie z dużym poczuciem humoru i z dystansem wobec siebie, poruszyli ważne dla młodego człowieka zagadnienia. Były to m.in. chęć bycia akceptowanym przez grupę rówieśniczą, przyczyny sięgania po środki odurzające, poczucie  niezrozumienia przez dorosłych, trudny okres dojrzewania. 

Po przedstawieniu, które zostało nagrodzone gromkimi brawami, odbyła się telekonferencja z udziałem pana Piotra Ślęzaka z Interwencji Artystycznej „Alpmim”. Pan Piotr podsumował pracę uczniów nad projektem „Warzywniak”, a także poruszył kilka ważnych spraw. Mówił o wpływie rodziny oraz grupy rówieśniczej na młodego człowieka, dlaczego młodzież sięga po używki i jak temu przeciwdziałać oraz jak ważna jest motywacja i ciągła rozmowa rodzica z dzieckiem.

PEDAGOG SZKOLNY

Marzena Ikrzyńska

27

MAJ

2017

629

razy

czytano

126/185

ziaol

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia