Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Konkurs UNICEF

Od 10 marca rozpoczyna się II etap konkursu na najbardziej oryginalną laleczkę projektu "Wszystkie Kolory Świata". W naszej szkole, dzięki wsparciu i pomocy rodziców, powstały piękne i bardzo oryginalne laleczki. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że wszystkie lalki znalazły swoje rodziny podczas "Wieczoru Noworocznego". Na rzecz dzieci z Angoli uzyskano 950 zł. W dniu kiermaszu szkolna komisja konkursowa wybrała jedną laleczkę, która została zgłoszona do etapu ogólnopolskiego. Naszą szkołę reprezentuje Mario - wyjątkowa laleczka, którą wykonał Kacper Kolankowski.

Konkurs jest  prowadzony na oficjalnym fan page’u projektu „Wszystkie Kolory Świata” na portalu społecznościowym Facebook

(www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata).

Zasady głosowania:

·         Użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na wybraną przez siebie laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową.

·         Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów.

·         Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując dostępne filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości, wyszukiwanie na mapie.).

·         Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.

·         W celu oddania głosu na wybraną laleczkę należy najpierw powiększyć zdjęcie, a dopiero później oddać głos, klikając pod zdjęciem laleczki.

·         Głosowanie odbywa się w dn. 10.03.2017r. (od godz. 11.00) – 17.03.2017r. (do godz. 11.00).

Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

Serdecznie dziękujemy Państwu Iwonie i Andrzejowi Gajos za wykonanie profesjonalnego zdjęcia, dzięki któremu nasza laleczka oryginalnie prezentuje się na tle innych zgłoszeń. Bardzo prosimy rodziców, uczniów, wszystkich mieszkańców Niegowonic i Niegowoniczek oraz przyjaciół szkoły o oddanie swojego głosu na Mario. Dzięki Państwa wsparciu mamy szansę na wyjątkowy koncert dla wszystkich uczniów naszej placówki.

 

09

MAR

2017

616

razy

czytano

156/206

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia