Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA HOSPICJUM

KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA HOSPICJUM

             2 grudnia zakończyła się szkolna akcja charytatywna „Kartka bożonarodzeniowa na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach”. Akcja już na stałe zagościła w kalendarzu naszej szkoły. Kartki bożonarodzeniowe wykonywali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Mimo, że do świąt jeszcze daleko, to w szkole królowały choinki, gwiazdki i inne bożonarodzeniowe symbole, a klasy mieniły się różnokolorowym brokatem. 

Największym zaangażowaniem ponownie wykazali się uczniowie i rodzice klas I – III SP oraz ich wychowawczynie. Do akcji włączyły się także przedszkolaki z naszego przedszkola. Pani Grażyna Bugaj – kierownik Filii Biblioteki Publicznej nr 1 oraz pani Urszula Łaciak ze Stowarzyszenia Niegowonic i Niegowoniczek zorganizowały warsztaty plastyczne, podczas których nasi uczniowie wraz z rodzicami wykonali ponad 100 kartek.

W tym roku naszą akcję wsparli również pracownicy Biblioteki Publicznej w Łazach, Filii nr 6 w Ciągowicach oraz Filii nr 3 w Chruszczobrodzie.

Po raz kolejny udało nam się zebrać okrągły 1000 najpiękniejszych na świecie kartek.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 2 w Niegowonicach serdecznie dziękuje wszystkim za udział w tej wyjątkowej, z serca płynącej akcji i za wkład włożony w przygotowanie tylu wspaniałych kartek.

Wioletta Dratwa

08

GRU

2016

591

razy

czytano

136/178

drawio

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia