Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Wrześniowe zebranie z rodzicami

Wrześniowe zebranie z rodzicami

     20 września o godzinie 17.00 w Zespole Szkół nr 2 w Niegowonicach rozpoczęło się zebranie z rodzicami. Najpierw wszyscy obecni spotkali się na sali gimnastycznej, aby usłyszeć informacje przekazywane przez panią dyrektor Teresę Kubasik, a przeznaczone dla wszystkich rodziców. Na początku głos zabrała pani, będąca przedstawicielem Centrum Językowego Lango. Zaprezentowała ona ofertę językową i edukacyjną, proponowaną przez ww. instytucję. 

    Po zakończonej prezentacji pani dyrektor przystąpiła do omówienia wszystkich spraw biezących, przedstawienia warunków ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2016/17 oraz zaprezentowania zmian kadrowych na dany rok. Na zakończenie głos zabrała Rada Rodziców. Dokonano sprawozdania finansowego za ubiegły rok szkolny, omówiono plany na przyszłość i związane z tym koszty.

    Po zebraniu ogólnym wszyscy rodzice udali się do klas razem z wychowawcami swoich dzieci i tam zostały omówione sprawy klasowe. Pozostali nauczyciele czekali na rodziców w pokoju nauczycielskim, aby w razie potrzeby, po uzyskaniu informacji od wychowawców, osoby zainteresowane mogły od razu porozmawiać na temat postępów swoich pociech.

    Wszystkim, którzy przyszli na spotkanie bardzo dziękujemy za obecność i już dzisiaj przypominamy o konsultacjach, które odbędą się 24 października o godzinie 17.00.

Zebranie z rodzicami 09 2016 (Ilość zdjęć w galerii: 6)

26

WRZ

2016

763

razy

czytano

156/191

Swiza

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia