Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

niego@onet.pl

32 67 295 26

Aktualności

Dzień Dziecka 2016

Dzień Dziecka 2016

 

 

 

 

 

 

"Wszystkie dzieci nasze są"

 

Tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w naszej szkole w atmosferze sportowej rywalizacji. Zaczęliśmy uroczyście od spotkania w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Teresa Kubasik i pani wicedyrektor Dorota Sobiegraj  w imieniu własnym
i wszystkich nauczycieli złożyły życzenia uczniom przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. Następnie pani dyrektor przekazała treść życzeń, które do dzieci w dniu ich święta skierowali przyjaciele szkoły.

Ten szczególny dzień był również okazją do wyróżnienia na forum społeczności szkolnej tych wszystkich uczniów, którzy osiągnęli sukcesy na polu dydaktycznym, artystycznym i sportowym. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie chętnie podejmują dodatkowe wyzwania, poświęcają czas na rozwijanie swoich pasji i godnie reprezentują naszą placówkę w środowisku lokalnym.

Kolejnym punktem obchodów Dnia Dziecka były rywalizacje sportowe. Dziewczyny   rozgrywały    mecze    piłki    siatkowej,   a   chłopcy   uczestniczyli
w zawodach piłki nożnej.

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wzięli udział w zajęciach na świeżym powietrzu. Niespodzianką było spotkanie ze strażakami. Największy entuzjazm dzieci wzbudził czworonożny członek braci strażackiej – pies ratownik. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami postępowania podczas niespodziewanego ataku agresywnych zwierząt, a następnie wzięli udział w pokazie akcji ratowniczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o naszych uczniach, ufundowali dla nich słodkie upominki oraz przekazali środki finansowe na rzecz szkoły. Jesteśmy wdzięczni strażakom za uatrakcyjnienie obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole.

 

                                                                         Z wyrazami podziękowania

                                                        Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Niegowonicach

                                                                                       Teresa Kubasik

Dzień Dziecka 2016 (Ilość zdjęć w galerii: 54)

09

CZE

2016

494

razy

czytano

153/178

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa

im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia